برای مشاوره رایگان این ناحیه را لمس کنید. (تلفن 4 رقمی 000000000000)
حمل اثاثیه غرب تهران

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

مشخصات و کد باربری ظرافت بار

مدیریت باربری : آقای ایرج ناصری 

کد شناسه آیسیک : ۶۰۲۳۱۱

شماره شناسه پروانه کسب : ۰۴۵۸۶۵۲۴۶۲

عضو رسمی اتحادیه نظارت

عضو رسمی اتحادیه  صنفی کشور

نشانی دفتر مرکزی : تهران ، فرحزاد ، کوچه سرو ، خیابان امام زاده داود ، پلاک ۲۲۸ ، طبقه همکف

باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات به‌روز درزمینهٔ باربری همچنین انواع ماشین حمل بار، کامیونت، کامیون، نیسان بار و وانت‌بار در سراسر تهران‌پارس و تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان هست. باربری و اتوبار تهرانپارس حمل‌ونقل و جابه‌جایی انواع بار و حمل‌ونقل اثاثیه منزل را باکیفیت برتر انجام می‌دهد.

اتوبار تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس با داشتن مجوز رسمی از موسسه حمل‌ونقل در تهران با تیمی متشکل از افراد متخصص و حرفه‌ای درزمینهٔ باربری و حمل بار و اثاثیه منزل در خدمت همشهریان عزیز می‌باشد. اتوبار تهرانپارس کلیه خدمات باربری و اسباب‌کشی و حمل اسباب و اثاثیه را در تهرانپارس و کلیه نقاط تهران انجام می‌دهد.

باربری تهرانپارس

حمل اثاثیه منزل تهرانپارس

حمل اثاثیه منزل تهرانپارس باتجربه‌ای درخشان و طولانی در باربری و حمل بار و اثاثیه جهت حمل انواع بار و اثاثیه خدمات ویژه‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهد.

حمل اثاثیه منزل تهرانپارس  قادر است کلیه نیازهای شما به حمل‌ونقل اسباب و اثاثیه منزل تهران یا باربری و اتوبار تهرانپارس و تهران و همچنین بسته‌بندی و اسباب‌کشی را برطرف نماید. شما می‌توانید از کلیه خدمات حمل اثاثیه منزل تهرانپارس به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی استفاده نمایید.

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

ویژگی های ما

قسمت زیر از ویژگی های بارز این مجموعه است می توانید یکبار اسباب کشی را با ما امتحان کنید.

کارگران خوش اخلاق
بارنامه و بیمه نامه
خدمات بسته بندی
کارشناس حضوری

دامنه خدمات ما

درباره ما

باربری اتوبار تهرانپارس دارای تخصص و تجربه ۱۸ ساله درزمینهٔ حمل بار و حمل اسباب و اثاثیه ادارات، سازمان و ارگان‌ها می‌باشد.

اتوبار تهرانپارس با تجهیزات کامل ازنظر وسایل نقلیه دارای کامیونت‌های روباز و مسقف، خاور و کامیون‌های موکت کاری شده و نیسان و وانت حمل‌ونقل کلیه بارها را با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان می‌باشد.

یکی دیگر از خدمات اتوبار تهرانپارس انجام اسباب‌کشی و بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل تهرانپارس و حمل اسباب و اثاثیه تهران می‌باشد . اتوبار تهرانپارس به بهترین نحو کلیه امور را با استفاده از کادری باتجربه، آموزش‌دیده و خوش‌برخورد و متعهد انجام می‌دهد

شما همشهریان عزیز می‌توانید از خدمات ما در سراسر تهرانپارس و با بهترین کیفیت با کادری متخصص و حرفه‌ای استفاده نمایید.

 • مجهز به خودروهای به‌روز حمل بار و اثاثیه

  اتوبار تهرانپارس حمل‌ونقل اسباب و اثاثیه، حمل انواع بار و حمل اثاثیه منزل را با داشتن انواع ماشین‌های کشیده،مسقف و موکت کاری شده برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی وسایل انجام می‌دهد.

 • ارسال و حمل بار و اثاثیه به شهرستان‌ها

  اتوبار تهرانپارس آماده است تا حمل‌ونقل اثاثیه منزل و جابه‌جایی انواع بار و اسباب و اثاثیه را از تهرانپارس به کلیه شهرستان‌های اطراف با وسیله نقلیه مجهز انجام دهد.

 • کارگران باتجربه و آموزش‌دیده

  اتوبار تهرانپارس با کادری باتجربه و آموزش‌دیده همراه شما خواهد بود. ما برای ارائه خدمات خود از حرفه‌ای‌ترین افراد درزمینهٔ حمل بار، بسته‌بندی، چیدن بار و همچنین راننده‌های متعهد و باتجربه استفاده می‌کنیم.

 • بسته‌بندی تخصصی

  نیروهای ما بسته‌بندی کلیه وسایل شما را به‌صورت کاملاً تخصصی و با استفاده از تجهیزات بسته‌بندی مانند فوم و ضربه‌گیر در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند.

درباره ما چه می گویند

امیر اعلایی

ماشین‌هایی که برای حمل اثاثیه منزل ما فرستاده بودید هم ماشین‌های مدل‌بالا بودند و هم اینکه تمیز بودند. کارتان عالی است موفق باشید.

امیر اعلاییتهرانپارس
بهرام هادیان

شکسنتی ها رو خیلی پیچوندید دیگه باز کردنش از بستنش واسمون سخت تر شده. ولی تشکر از دقت شماااااا

بهرام هادیان
احسان نفیسی

با سلام ا

صلاً فکر نمی‌کردم انقدر زود نیروهاتون برای اسباب‌کشی بیان. کمتر از دو ساعت بعد از زنگ زدن من آمدند و کارشان هم خوب بود.

احسان نفیسی
پویا

کارگران خوش‌رو و وظیفه‌شناسی دارید همان روز هم به خودشان گفتم الآن هم اومدم اینجا تأکید کنم

پویا
0/5 ( 0 بازدید )