برای مشاوره رایگان این ناحیه را لمس کنید. (تلفن 4 رقمی 000000000000)

حمل اثاثیه منزل جنوب تهران

حمل اثاثیه غرب تهران

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

مشخصات و کد باربری ظرافت بار

مدیریت باربری : آقای ایرج ناصری 

دارنده شماره شناسه آیسیک ۶۰۲۳۱۱ از صنعت، معدن و تجارت

پروانه کسب به شماره ۰۴۵۸۶۵۲۴۶۲

اعضای رسمی کمیسیون ناظر مرکز استان تهران

اعضای کمیسیون ناظر بر سازمان صنفی

دفتر مرکزی : تهران ، فرحزاد ، کوچه سرو ، خیابان امام زاده داود ، پلاک ۲۲۸ ، طبقه همکف

باربری جنوب تهران

باربری جنوب تهران با توجه به تغییرات و پیشرفت‌هایی که هرروزه در سیستم حمل‌ونقل به وجود می‌آید همواره خود را با این پیشرفت‌ها وفق داده و با استفاده از امکانات و تجهیزات به‌روز همواره در تلاش است تا به‌روزترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

شما می‌توانید از کلیه خدمات شرکت حمل‌ونقل اثاثیه منزل و باربری جنوب تهران درزمینهٔ حمل بار و اثاثیه و اسباب‌کشی و حمل اسباب و اثاثیه را با هزینه حمل اثاثیه مناسب و کیفیتی برتر در سریع‌ترین زمان ممکن با باربری جنوب تهران تجربه کنید.

اتوبار جنوب تهران

اتوبار جنوب تهران باسابقه درخشان در باربری اثاثیه منزل و حمل اسباب و اثاثیه این اطمینان را به مشتریان عزیز می‌دهد که حمل بار و اثاثیه منزل و اسباب‌کشی و باربری حمل اثاثیه آن‌ها به‌صورت حرفه‌ای و مطمئن انجام گیرد.

اتوبار جنوب تهران با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های مجهز مانند انواع کامیونت‌های مسقف و کشیده، وانت‌بار و نیسان آماده است تا کلیه خدمات جابه‌جایی اثاثیه تهران ، باربری حمل اثاثیه و حمل بار و اثاثیه را در سریع‌ترین زمان انجام دهد.

باربری جنوب تهران

حمل اثاثیه منزل جنوب تهران

حمل اثاثیه منزل جنوب تهران با داشتن ۱۸ سال سابقه درزمینهٔ باربری اثاثیه منزل تهران، اسباب‌کشی تهران، حمل بار و اثاثیه و باربری حمل اثاثیه توانسته است خدمات قابل‌توجهی به همشهریان تهران ارائه دهد.

حمل اثاثیه منزل جنوب تهران، اسباب‌کشی تهران و حمل اسباب و اثاثیه در این شرکت توسط کارگران باتجربه و آموزش‌دیده انجام می‌گردد. حمل اثاثیه منزل جنوب تهران و حمل اسباب و اثاثیه به کلیه شهرستان‌ها با بهترین کیفیت انجام می‌گردد.

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

ویژگی های ما

قسمت زیر از ویژگی های بارز این مجموعه است می توانید یکبار اسباب کشی را با ما امتحان کنید.

کارگران خوش اخلاق
بارنامه و بیمه نامه
خدمات بسته بندی
کارشناس حضوری

دامنه خدمات ما

درباره ما

اتوبار جنوب تهران ازجمله بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری و حمل بار و اثاثیه و حمل اثاثیه منزل جنوب تهران می‌باشد که توانسته است سالهای زیادی به همشهریان عزیز در کلیه نقاط تهران از جمله جنوب تهران خدمات ارائه دهد.

 • ارائه کلیه سرویس‌ها برای حمل بار و اثاثیه منازل، ادارات و سازمان‌ها
 • جابه‌جایی اثاثیه منزل، حمل اسباب و اثاثیه با انواع وسیله‌های حمل‌ونقل مجهز و مناسب با حجم بار و اثاثیه
 • حمل‌ونقل اثاثیه منزل توسط اتوبار و باربری تهران با قیمت حمل اثاثیه بسیار مناسب
 • ارائه کلیه خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی به‌صورت حرفه‌ای و استاندارد
 • در اختیار داشتن نیروهای جوان ، ورزیده و متعهد و آموزش‌دیده
 • حمل و نقل بار و اثاثیه به کلیه شهرستان ها
 • سرویس‌دهی بدون تعطیلی

  کلیه خدمات اتوبار جنوب تهران ، حمل اثاثیه منزل جنوب تهران و حمل اسباب و اثاثیه ، باربری اثاثیه منزل تهران در تمامی روزهای هفته انجام می‌گردد. باربری و اتوبار تهران بدون تعطیلی خدمات خود را بدون تعطیلی ارائه می‌دهد.

 • حمل بار و اثاثیه به کلیه شهرستان‌ها

  اتوبار جنوب تهران با داشتن چندین شعبه و همچنین در اختیار داشتن بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین باربری و حمل بار توانایی پوشش دهی و حمل بار و اثاثیه به کلیه مناطق تهران و شهرستان‌ها را دارد.

 • ارائه خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی

  ظرافت بار آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به اسباب‌کشی، بسته‌بندی و حمل بار و اثاثیه منزل می‌باشد. کلیه خدمات بسته‌بندی اسباب و اثاثیه منزل و ادارات و اسباب‌کشی به‌صورت کاملاً تخصصی انجام می‌گردد.

 • نیروهای متخصص و کارآزموده

  حمل اثاثیه منزل جنوب تهران و اتوبار جنوب تهران کلیه نیروهای خود را از میان افراد متخصص ، متعهد و باتجربه انتخاب نموده است و کلیه این افراد آموزش‌دیده و ورزیده می‌باشند.

درباره ما چه می گویند

پویا ف

اومدم توی سایت بگم آقا نیروها تون کارشون حرف نداره، هم خوش‌اخلاق هم کار درست . خدا قوت دم همه نیروهای باربری تون گرم

پویا ف
مهسا مرادپور

چقدر انجام دادن کارهاتون سریع هست. ما که اصلا معطل نشدیم برای اومدن ماشین‌های اسباب‌کشی حمل بار هم خیلی سریع انجام شد. تشکر از زحمات تون

مهسا مرادپور
بهزاد نوری

با سلام

خواستم از کارکنانی که مسئول پاسخگویی و پشتیبانی شرکت شما در باربری حمل اثاثیه جنوب تهران هستند تشکر کنم بسیار خوب و کامل راهنمایی کردند و به سؤالات بنده در مورد اینکه می‌خواستم هزینه حمل‌ونقل اثاثیه منزل جنوب تهران را بدانم به‌خوبی جواب دادند.

بهزاد نوری
فرهاد برزگر

با سلام قبلاً بنده حمل اثاثیه منزل را خودمان انجام می‌دادیم این دفعه این کار رو به شرکت شما سپردیم خیلی عالی بود هم سریع‌تر انجام شد هم ازلحاظ هزینه خیلی خوب بود.

فرهاد برزگر
5/5 ( 1 بازدید )