برای مشاوره رایگان این ناحیه را لمس کنید. (تلفن 4 رقمی 000000000000)

حمل اثاثیه منزل شرق تهران

حمل اثاثیه غرب تهران

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

مشخصات و کد باربری ظرافت بار

مدیریت باربری : آقای ایرج ناصری

دارنده پروانه کسب با شماره : ۰۴۵۸۶۵۲۴۶۲

شماره شناسه آیسیک : ۶۰۲۳۱۱

عضویت در کمیته نظارت مرکز استان تهران

عضویت در کمیته نظارت بر سازمان صنفی کشور

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، فرحزاد ، کوچه سرو ، خیابان امام زاده داود ، پلاک ۲۲۸ ، طبقه همکف

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و مطمئن با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده از اهداف اصلی ما در اتوبار شرق تهران می‌باشد.

باربری شرق تهران باتجربه طولانی درزمینهٔ حمل بار، اسباب‌کشی شرق تهران و حمل اثاثیه منزل شرق تهران در تمامی روزهای هفته و بدون تعطیلی در خدمت شما مشتریان عزیز می‌باشد.

باربری و حمل اثاثیه منزل شرق تهران را در سریع‌ترین زمان ممکن و با استفاده از کادر و ناوگانی مجهز و آموزش‌دیده با باربری شرق تهران تجربه کنید.

اتوبار شرق تهران

اتوبار شرق تهران از باربری‌های معتبر و دارای مجوز می‌باشد که سالیان سال است مشغول به فعالیت می‌باشد. اتوبار شرق تهران آمادگی انجام کلیه خدمات باربری، اسباب‌کشی شرق تهران، حمل اثاثیه منزل شرق تهران به همشهریان عزیز می‌باشد.

اتوبار شرق تهران با داشتن نیروهای آماده‌به‌کار و ورزیده آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز در کلیه مناطق و بدون تعطیلی می‌باشند.

از مهم‌ترین اصولی که اتوبار شرق تهران به آن پایبند می‌باشد ارائه خدمات باکیفیت همراه باقیمتی مناسب برای حمل اثاثیه منزل شرق تهران می‌باشد.

حمل اثاثیه منزل شرق تهران

حمل اثاثیه منزل شرق تهران

حمل اثاثیه منزل شرق تهران با ارائه سرویس‌های ویژه آماده است تا کلیه خدمات اسباب‌کشی تهران، حمل اثاثیه تهران و حمل بار را به هر نقطه از تهران بزرگ جابه‌جا کند.

شما همشهریان عزیز می‌توانید از کلیه خدمات درزمینهٔ اسباب‌کشی تهران ازجمله حمل اثاثیه منزل شرق تهران، اسباب کشی تهران و بسته‌بندی توسط نیروهای حرفه‌ای و آموزش‌دیده برای بسته‌بندی اثاثیه و حمل و چیدن اثاثیه استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل شرق تهران توسط اتوبار شرق تهران با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های باربری و حمل‌ونقل  مانند ایسوزو، انواع کامیونت روباز و مسقف، نیسان، وانت‌بار و خاور حمل‌ونقل و اثاث‌کشی کلیه اثاثیه منزل و اسباب‌کشی شما مشتریان را در سریع‌ترین زمان و بدون تعطیلی انجام می‌دهد.

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

ویژگی های ما

قسمت زیر از ویژگی های بارز این مجموعه است می توانید یکبار اسباب کشی را با ما امتحان کنید.

کارگران خوش اخلاق
بارنامه و بیمه نامه
خدمات بسته بندی
کارشناس حضوری

دامنه خدمات ما

درباره ما

ظرافت بار کلیه خدمات مربوط به باربری، حمل اثاثیه و حمل بار و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. اتوبار تهران با در اختیار داشتن تجهیزات به‌روز و ماشین‌های مجهز در این زمینه توانسته است خدمات قابل‌توجهی به مشتریان خود ارائه دهد و همواره در تلاش است تا فعالیت‌های خود را بیش‌ازپیش گسترش دهد.

اتوبار تهران با استفاده از نیروهای کارآزموده و ورزیده و جوان همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به همشهریان عزیز ارائه دهد شما نیز می‌توانید از کلیه این خدمات به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای در اسرع وقت در هر نقطه از تهران استفاده نمایید.

حیطه خدمات شرکت

 • کلیه خدمات باربری ،اسباب‌کشی تهران و حمل اثاثیه تهران
 • حمل انواع اثاثیه و بارهای ادارات و سازمان‌های دولتی و غیردولتی
 • بسته‌بندی اثاثیه و لوازم منزل و ادارات و سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی
 • حمل بار و حمل اثاثیه شرق تهران و ارسال و جابه‌جایی آن به کلیه شهرستان‌ها
 • حمل و جابه‌جایی توسط انواع ماشین‌های حمل‌ونقل ازجمله انواع کامیونت‌های روباز و مسقف، ایسوزو، وانت‌بار و نیسان و خاور
 • قیمت اسباب‌کشی شرق تهران

  قیمت اسباب‌کشی شرق تهران در این شرکت همواره ارزان‌تر بوده و شرکت همواره سعی دارد مناسب‌ترین قیمت اسباب‌کشی شرق تهران را به مشتریان ارائه دهد. حمل اثاثیه منزل شرق تهران و اسباب‌کشی تهران با استفاده از تجهیزات و خودروهای باکیفیت و دریافت هزینه کم اسباب‌کشی از مهم‌ترین اصولی است که اتوبار شرق تهران خود را موظف به رعایت آن می‌داند.

 • سرعت در ارائه خدمات اسباب‌کشی شرق تهران

  اتوبار شرق تهران با داشتن شعبه‌های متعدد و تحت پوشش قرار دادن مناطق وسیعی از تهران کلیه خدمات خود را در سریع‌ترین زمان به مشتریان ارائه می‌دهد. کلیه خدمات این شرکت اعم از خدمات باربری، بسته‌بندی، حمل اثاثیه و اسباب‌کشی توسط نیروهای حرفه‌ای در اسرع وقت و در تمامی روزهای هفته بدون تعطیلی انجام می‌گیرد.

 • امنیت و دقت در حمل اثاثیه منزل

  در این شرکت حمل اثاثیه منزل شرق تهران توسط نیروهای ورزیده و باتجربه صورت می‌گیرد. کلیه پرسنل و کارگران این مرکز آموزش‌های لازم جهت بسته‌بندی و حمل اثاثیه را دیده‌اند و حمل اثاثیه و اسباب‌کشی و بسته‌بندی را به‌صورت استاندارد و اصولی و با نهایت دقت و امنیت انجام می‌دهند و اثاثیه شما را صحیح و سالم به مقصد می‌رسانند.

 • خدمات‌رسانی بدون تعطیلی و در تمامی ساعات

  شما مشتریان عزیز می‌توانید از کلیه خدمات باربری و حمل اثاثیه و اسباب‌کشی بدون تعطیلی استفاده نمایید. نیروهای ما در تمامی ساعات از روز آماده ارائه خدمات در تمامی زمینه‌های باربری، بسته‌بندی، اسباب‌کشی منزل، ادارات و حمل اثاثیه منزل و سازمان دولتی و غیردولتی به شما همشهریان عزیز می‌باشند.

درباره ما چه می گویند

مجتبی رفیعی

با سلام خدمت کلیه نیروهای اتوبار شرق تهران

من زیاد اسباب‌کشی انجام می‌دهم و قبلاً برای اسباب‌کشی و حمل اثاثیه از شرکت‌های باربری استفاده نمی‌کردم و بار اولی بود که از خدمات اتوبار شما استفاده کردم واقعاً از نحوه انجام کار راضی بودم و واقعاً تفاوت زیادی با ماشین‌های باربری معمولی و شخصی داشت. موفق و مؤید باشید.

مجتبی رفیعی
نگین حیدریان

من همیشه فکر می‌کردم شرکت‌های باربری هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند تا اینکه مدتی پیش از خدمات اتوبار شما استفاده کردم علاوه بر اینکه قیمت بسیار مناسب بود تمام وسایل صحیح و سالم و خیلی راحت جابه‌جا شدند. بعدازاین قضیه به همه توصیه می‌کنم اگر اسباب‌کشی یا حمل بار داشته باشند از خدمات شما استفاده کنند

نگین حیدریان
A.p

دوباره اومدم یه سری به سایتتون زدم. گفتم یه کامنت بزارم موفق باشید

A.palireza.p64@gmail.com
Elham.E

من که از خدماتی که ارائه دادید واقعاً راضی هستم . اسباب‌کشی و حمل آن دغدغه و کابوس بزرگی بود برایمان. فکر شود نمی‌کردم انقد راحت و خوب اسباب‌کشی ما تمام شود. دستتان درد نکنه

Elham.E
5/5 ( 1 بازدید )