برای مشاوره رایگان این ناحیه را لمس کنید. (تلفن 4 رقمی 000000000000)

حمل اثاثیه منزل شمال تهران

حمل اثاثیه غرب تهران

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

مشخصات و کد باربری ظرافت بار

مدیریت باربری : آقای ایرج ناصری

شماره پروانه کسب باربری : ۰۴۵۸۶۵۲۴۶۲

با شماره ثبتی آیسیک مرکز صنعت و معدن و تجارت ۶۰۲۳۱۱

عضو رسمی کمیته نظارت استان تهران

عضو رسمی کمیته نظارت سازمان صنفی کشور

دفتر مرکزی : تهران ، فرحزاد ، کوچه سرو ، خیابان امام زاده داود ، پلاک ۲۲۸ ، طبقه همکف

باربری شمال تهران

باربری شمال تهران با دارا بودن شعبه‌های متعدد و کادری فعال، آموزش‌دیده و جوان توانسته است خدمات قابل‌توجهی به مشتریان ارائه داده و با توجه به بازخورد خوبی که داشته است همواره در تلاش است تا روزبه‌روز کار خود را گسترش داده و همچنان خدماتی باکیفیت و برتر به سایر همشهریان عزیز ارائه دهد.

باربری شمال تهران با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های حمل‌ونقل و باربری مانند ایسوزو و انواع کامیونت روباز و مسقف، کامیون، خاور، نیسان و وانت آماده است تا حمل کلیه بارها و اثاث‌کشی در تهران را در حجم‌های مختلف در سریع‌ترین زمان جابه‌جا کند.

اتوبار شمال تهران

اتوبار شمال تهران با سال‌ها تجربه درزمینهٔ باربری و حمل بار و حمل اثاثیه منزل شمال تهران توانسته خدمات باکیفیت و شایسته‌ای را به همشهریان ارائه دهد. اتوبار شمال تهران با در اختیار انواع ماشین‌های حمل‌ونقل مجهز مانند انواع کامیون و کامیونت‌های روباز و کامیونت مسقف و ایسوزو و وانت و نیسان در خدمت مشتریان می‌باشد.

اتوبار شمال تهران با عنایت به نیروهای متعهد و ورزیده و باتجربه خود همواره کوشیده است تا بهترین خدمات درزمینهٔ حمل اثاثیه منزل شمال تهران و اسباب‌کشی تهران را همشهریان ارائه دهد.

اتوبار شمال تهران

حمل اثاثیه منزل شمال تهران

حمل اثاثیه منزل شمال تهران به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی در سریع‌ترین زمان ممکن توسط ظرافت بار به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ظرافت بار کلیه خدمات اسباب‌کشی و بسته‌بندی حمل اثاثیه منزل شمال تهران و اسباب‌کشی تهران را با اتوبار شمال تهران تجربه کنید.

کلیه خدمات اسباب‌کشی منزل شمال تهران و همچنین حرفه‌ای و حمل اثاثیه منزل شمال تهران را با استفاده از کادری باتجربه و آموزش‌دیده و امکانات و تجهیزات استاندارد و به‌روز انجام می‌دهد.

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

ویژگی های ما

قسمت زیر از ویژگی های بارز این مجموعه است می توانید یکبار اسباب کشی را با ما امتحان کنید.

کارگران خوش اخلاق
بارنامه و بیمه نامه
خدمات بسته بندی
کارشناس حضوری

دامنه خدمات ما

درباره ما

اتوبار شمال تهران از بزرگ‌ترین شرکت‌های حمل بار و حمل اثاثیه در تهران می‌باشد که متشکل از تیمی باتجربه، متخصص و کارآزموده درزمینهٔ باربری و حمل بار و اثاثیه می‌باشد.

 • تخصص ما حمل بار و اثاثیه منزل به‌صورت حرفه‌ای می‌باشد.
 • حمل اثاثیه منزل و ادارات و سازمان‌های رسمی و غیررسمی
 • حمل اثاثیه و حمل بار به‌وسیله انواع ماشین‌های مجهز و موکت کاری شده و مسقف مانند کامیون و کامیونت و وانت و نیسان و خاور
 • انجام بسته‌بندی بهینه و با استفاده از تجهیزات مانند فوم، ضربه‌گیر و …
 • بسته‌بندی اثاثیه و وسایل منزل توسط نیروهای ماهر و باتجربه
 • حمل بار و اثاثیه توسط نیروهای جوان، ورزیده و کارآزموده به‌صورت اصولی و استاندارد
 • بسته‌بندی اثاثیه

  شما مشتریان می‌توانید از خدمات بسته‌بندی اثاثیه منزل، ادارات و سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی به‌صورت کاملاً حرفه‌ای توسط افراد متخصص و باتجربه استفاده نمایید.

 • حمل اثاثیه تهران به شهرستان

  اتوبار شمال تهران علاوه بر اینکه حمل اثاثیه و بار در داخل تهران را انجام می‌دهد حمل اثاثیه و بار به کلیه شهرستان‌ها اطراف را نیز با وسیله‌های نقلیه مجهز و موکت کاری شده انجام می‌دهد.

 • ارائه خدمات بدون تعطیلی

  حمل اثاثیه غرب شمال غرب تهران، اسباب‌کشی تهران، حمل بار و کلیه خدمات باربری و اتوبار شمال تهران در تمامی روزهای هفته و بدون تعطیلی انجام می‌گردد.

 • انواع ماشین‌های حمل بار و اثاثیه مجهز

  ما با در اختیار داشتن انواع ماشین قادر هستیم تا اثاثیه منزل یا محل کار شما و همچنین انواع بار شما را در تمامی اوزان در سریع‌ترین زمان ممکن صحیح و سالم به مقصد برساند.

درباره ما چه می گویند

بهادری

با سلام و عرض خسته نباشید به همه پرسنل محترم شرکت

بنده از خدمات بسته‌بندی و حمل اثاثیه شما استفاده کردم بسیار عالی بود کلیه وسایل صحیح و سالم جابه‌جا شدند. نیروهای زحمت‌کش و متعهدی دارید.

با تشکر حسام بهادری

بهادری
Nasrin motamedi

برای اولین بار بسته‌بندی اسباب و اثاثیه منزلمان با به باربری شما سپردیم خیلی راضی بودیم هیچ‌گونه آسیبی ندیده بودند ولی موقع باز کردن بعضی وسایل یکم طول کشید حس کردم بعضی‌هایشان را بیش‌ازحد فوم و چسب زده بودید. باز کردنش کمی سخت بود. بهر حال خیلی ممنون

Nasrin motamedi
شایان ذاکری

به نظر علاوه بر سرعت در کار، میزان هزینه در باربری و حمل اثاثیه بسیار مهم است که هزینه‌های شرکت شما منصفانه و مناسب می‌باشد.

شایان ذاکری

شایان ذاکری
الیاس

به نظر من بهترین ویژگی که شرکت شما داره این است که در روزهای تعطیل هم کار می‌کنید مخصوصاً برای ما که غیر از روزهای تعطیل فرصت و وقت اسباب‌کشی نداشتیم.

الیاس
0/5 ( 0 بازدید )